KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15074284
nr 1507 4284
Axel Lind
(1907-2011), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Axel Lind, svensk målare född i Köpenhamn 1907, död 2011.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:04:34
2.000 kr
3.200 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)